Steinsland bygdemaraton: N/A Foto: Arnt Georg Arntzen

Slik endte Steinsland bygdemaraton

Resultatliste:

HALVMARATON

Menn 21-34

1 Lars Helge Birkeland, Birkenes IL 01:19:00

2 Anders Tveit, Birkenes IL 01:20:32

3 Tom Andreas Kalhovd, Øvrebø IL 01:25:59

4 Preben Brosta Gitmark, Lillesand IL 01:31:16

Artikkelen fortsetter under annonsen.

5 Eirik Rosseland, Kr.sand 01:35:50

6 Bjørn Emil Thomassen, Kvarstein 01:41:39

7 Martin Lind Gitmark, Bergen 01:48:36

8 Ruben Ramselien, Hellemyr 02:26:56

Menn 40-44

1 Kenneth Halvorsen,Grimstad lk 01:36:48

Artikkelen fortsetter under annonsen.

2 Carlos Aduto Yanze,Kr.sand 02:05:33

Menn 45-49

1 Geir Heddelsnd, Otera IL 02:14:21

2 Glen Heddeland, Colorline 02:36:39

Menn 50-54

1 Abraham Grimstveit, Treungen IL 01:52:35

Artikkelen fortsetter under annonsen.

2 Espen Bruflot,Saltrød 02:21:32

Menn 60-64

1 Lars Helge Fossdal,Sørland. Sykehus 02:08:54

2 Olav Juven, Herefoss 02:23:15

Menn 65-69

1 Rune Bjørklund, ExpressIL01:51:49

Menn 70-74

1 Torleif Undem, Lillesand IL 02:08:26

Kåre Haugen, Monkehåjen GT Fullført

Menn 80-84

1Roy Frydenberg, Son 02:57:32

Kvinner 21-39

1 Eirin Tveit, Birkenes IL01:50:00

2 Sofia Victoria Steinsland, Team Steinsland 02:44:35

3 Ruth Myhre, Team Myhre 04:54:31

Kvinner 55-59

1 Lillian L. Jahnson, Sparebanken sør 01:59:13

Kvinner 60-64

1 Signe Gunn Myhre, Team Myhre 04:54:22

2 Åse Gunn Mosvold Hogga, Team Myhre 04:54:53

Kvinner 65-69

1 Marit Fjordheim, Iveland IL 03:02:07

MARATON

Menn 21-34:

1 Jørgen Nygård, Torridal IL 03:28:13

2 Svenn Landås ,Nodeland 04:24:10

3 Jørgen Fossli, Iveland IL 04:38:32

4 Bernt Kristian Opsal, IT-toget04:39:45

4 Knut Morten Hornnes, IT-toget 04:39:45

4 Tor Harald Bjelland, IT-toget 04:39:45

7 Tobias Fossli, Iveland IL 05:17:58

Menn 35-39

1 Jan Magnus Brevik,Romerike Ultralk. 03:28:42

2Espen Landås, Iveland IL 03:43:15

3Robert Lunden, Iveland IL06:00:35

Øyvind Raen,Birkenes IL brutt

Menn 40-44

1 Erik Bjørn Olsen Andersen, SK Vidar 03:01:37

2 Espen R. Hillebø, Kyrkjebø IL 03:40:04

3 Tormod Karlsen, Birkenes IL 04:35:50

4 Jan Kristian Stordrange, Flekkefjord 04:54:26

Menn 45-49

1 Jarle Larsen, Kitron 03:23:07

2 Robert Stenersen McShaneVågsbygd run. 03:43:11

Menn 50-54

1Rune Jakobsen, Kr.sand løpek. 03:28:50

Menn 55-59

1 Odd Gunnar Tveit, Birkenes IL 03:45:01

2 Oddbjørn Austad, Bryne triatlon 04:16:57

Menn 60-64

1Oddbjørn Aamodt , Bryne triatlon 05:55:06

Menn 65-69

1 Per Audun Heskestad, AKS 04:01:42

2 Oddbjørn Wetteland, Sandnes 05:09:25

3 Sigurd Lima, Gjesdal IL 08:06:10

Menn 80-84

1 Harald Sel,Bryne 05:10:31

Kvinner 21-39

1 Isabell Aarnes, Romerike Løpekl. 04:22:54

Kvinner 40-44

1Astrid Hoppe, Løpek. Lillesand 04:09:57

Kvinner 45-49

1 Eirin Ekeberg, Nesøya 04:07:32

Kvinner 60-64

1 Liv B.Lystad Vidar 04:12:23

2 Lise Lithun, Gjesdal IL 08:06:10